O společnosti

Marpet srl byla založena v roce 2002 zakladatelem panem Andrea Ravanganem, který byl vždy nadšeným milovníkem zvířat a přírody, z níž si bral příklad. Od samého začátku bylo cílem firmy pěstovat zdraví, aby se zajistilo, že  kočky a psi mají kompletní a výživnou stravu, která zabraňuje a/nebo pomáhá řešit problémy vázané na jejich výživu: potravinové intolerance a alergie. Nejprve Marpet vytvořil GreenFish, obsahující pouze jednoduchý protein s nízkým rizikem netolerance s čistícím a detoxikačním účinkem léčivých bylin.

Nejdůležitější lidé ve společnosti jsou: prezident pan Andrea Ravangan, správce pan Roberto Canzza a Dr. Mario Cavestro, technik a obchodní ředitel, který je zodpovědný za receptury výrobků a sleduje síť informátorů na území členského státu. Marpet, prodejní síť, se dnes skládá z 16 agentů a 12 veterinárních zástupců, jejichž úkolem je podporovat produkty z veterinárních klinik a rozvoj prodeje ve zverimexu.

V roce 2008 začal Marpet novou éru. S příchodem Dr. Cavestra, který přinesl pozitivní vzpruhu společnosti a s velkým nadšením vyvinul nové značky a produkty čisté a zdravé výživy, která má inovativní a exkluzivní technické vlastnosti. V roce 2010 se Marpet spojil s velkou skupinou Camon Spa, která je hlavním představitelem evropského trhu pro domácí mazlíčky, což byl další impuls při vzniku nových prodejních strategií.

Dnes je firma Marpet na trhu spolu  s těmito značkami: GreenFish, Equilibria, Omogenea Mousse zabývajících se výrobou řady  exkluzivních a velmi propracovaných doplňků výživy pro domácí mazlíčky. Stejně jako je přítomen na vnitrostátním trhu, je Marpet zastoupen i v několika cizích evropských zemích: Německo, Rakousko, Francie a Belgie, Švýcarsku,  Japonsku a take v Česku.

 

 

©2013-2019 Marpet s.r.o. | Mapa stránek